Czcionka:

A+A-

Kontrast:

O nas

Od 1 września 2021 roku p.o. Dyrektora Przedszkola w Trzeboszu została Pani mgr Karolina Busza -wieloletnia nauczycielka placówki w Golinie Wielkiej.

 

Obecnie w skład Przedszkola w Trzeboszu wchodzą dwa budynki: w Trzeboszu – dwa oddziały oraz w Golinie Wielkiej – trzy  oddziały. Baza przedszkola mieści się w budynku w Trzeboszu - tutaj znajduje się również kancelaria Dyrektora. Do przedszkola zostały przyjęte dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

 

W każdym z budynków jest inna organizacja pracy w ciągu dnia ( dzieci przebywają od 5-ciu do 9 godzin dziennie). W obu budynkach znajdą się dobrze zaopatrzone kuchnie, które wydają samodzielnie przygotowane posiłki naszym podopiecznym.  Nauczyciele realizują wybrane i zatwierdzone przez Dyrektora przedszkola programy wychowania przedszkolnego oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz na programach wychowawczym i profilaktyki. Wszystkie działania edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze są ukierunkowane na jak najlepsze przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Przyjmowane co roku do realizacji harmonogramy imprez, wydarzeń, uroczystości, spotkań i wycieczek zawierają ciekawe formy i metody pracy we współpracy z rodzicami i środowiskami lokalnymi. Przedszkole ściśle współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Rawiczu.

Data dodania: 2021-05-10 11:20:16
Data edycji: 2022-12-09 17:42:51
Ilość wyświetleń: 1716
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej