O nas

Funkcję Dyrektora pełni Pani mgr Karolina Busza - wieloletnia nauczycielka placówki w Golinie Wielkiej.

Obecnie w skład Przedszkola w Trzeboszu wchodzą dwa budynki: w Trzeboszu – dwa oddziały oraz w Golinie Wielkiej – trzy  oddziały. Baza przedszkola mieści się w budynku w Trzeboszu - tutaj znajduje się również kancelaria Dyrektora. Do przedszkola zostały przyjęte dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

W każdym z budynków jest inna organizacja pracy w ciągu dnia ( dzieci przebywają od 5-ciu do 9 godzin dziennie). W obu budynkach znajdą się dobrze zaopatrzone kuchnie, które wydają samodzielnie przygotowane posiłki naszym podopiecznym.  Nauczyciele realizują wybrane i zatwierdzone przez Dyrektora przedszkola programy wychowania przedszkolnego oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz na programach wychowawczym i profilaktyki. Wszystkie działania edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze są ukierunkowane na jak najlepsze przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Przyjmowane co roku do realizacji harmonogramy imprez, wydarzeń, uroczystości, spotkań i wycieczek zawierają ciekawe formy i metody pracy we współpracy z rodzicami i środowiskami lokalnymi. Przedszkole ściśle współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Rawiczu.

Data dodania: 2021-05-10 11:20:16
Data edycji: 2023-11-19 16:36:05