DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Swoje własne święto zdecydowanie należy się każdemu - jeden wyjątkowy dzień w roku, kiedy wszystko odbywa się inaczej niż zwykle. Nasi chłopcy takie święto obchodzili w piątek 30 września, bo właśnie tego dnia przypada Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wraz z paniami złożyły wszystkim chłopcom życzenia, zaśpiewały "sto lat" oraz wręczyły drobne upominki. Poza radosną zabawą Święto Chłopców okazało się też przewrotnie dobrą okazją do przeciwdziałania krzywdzącym stereotypom. Takim, zgodnie z którymi chłopcy nie powinni płakać, powinni być silni czy nie powinni bawić się lalkami. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń i radości, a chłopcy poczuli jak bardzo są dla nas ważni i wyjątkowi. :)

Data dodania: 2022-10-01 22:13:51
Data edycji: 2022-10-02 18:10:32