DZIEŃ DZIECKA W GOLINIE WIELKIEJ

Nie trzeba nikomu mówić, że 1 czerwca to najradośniejsze, najweselsze i najbardziej rozkrzyczane święto ze wszystkich świąt. Dzień ten należy do wszystkich dzieci zarówno tych najmłodszych, ale nawet tych „wyrośniętych” bo przecież każdy z nas tak naprawdę w głębi serca jest jeszcze dzieckiem. W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie z panimi animatorkami, które przeprowadziły wiele ciekawych i radosnych zabaw. Nasze przedszkole tego dnia odwiedziła najbardziej znana para myszek - Minnie i Miki. Na pożegnanie dzieci otrzymały słodki podarunek. Zabawom nie było końca!

Kochane Przedszkolaki!

W tym radosnym dniu życzymy Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i samych radosnych chwil, by było co wspominać w najpiękniejszej przygodzie waszego życia jaką jest dzieciństwo.

Data dodania: 2022-06-02 10:17:00
Data edycji: 2022-06-05 19:19:13