DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ - Przedszkole w Trzeboszu z oddziałem w Golinie Wielkiej

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

DziÅ› - 1 czerwca - w naszym przedszkolu obchodziliÅ›my DzieÅ„ Dziecka, a na naszych podopiecznych czekaÅ‚y różnorodne atrakcje! Przedszkolaki braÅ‚y udziaÅ‚ w pokonywaniu toru przeszkód, gdzie liczyÅ‚a siÄ™ zwinność, szybkość i równowaga. BraÅ‚y udziaÅ‚ także w zabawach muzyczno-ruchowych, zabawach z chustÄ… animacyjnÄ…. Nie zabrakÅ‚o też sÅ‚odkiej niespodzianki - ukochanych przez wszystkie dzieci lodów. Nasze przedszkolaki bawiÅ‚y siÄ™ przednio, a nieba nie rozÅ›wietlaÅ‚o tylko sÅ‚oÅ„ce – lecz przede wszystkim ich szerokie uÅ›miechy na buziach! I choć przedszkolaki codziennie otrzymujÄ… wiele miÅ‚oÅ›ci i serca od swoich rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuÅ‚y siÄ™ naprawdÄ™ wyjÄ…tkowo... DzieÅ„ peÅ‚en wrażeÅ„ szybko siÄ™ skoÅ„czyÅ‚, ale wspomnienia pozostanÄ… na dÅ‚ugo.

Kochane Przedszkolaki!

W tym radosnym dniu życzymy Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i samych radosnych chwil, by było co wspominać w najpiękniejszej przygodzie waszego życia jaką jest dzieciństwo.

Data dodania: 2023-06-01 20:55:48
Data edycji: 2023-06-04 17:53:18