DZIEŃ DZIEWCZYNEK W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

Dziś w naszym przedszkolu był wyjątkowy dzień. Data tego święta nie jest jeszcze wszystkim znana, a wypada niecałe dwa tygodnie po święcie chłopców. Dzień Dziewczyn, inaczej Międzynarodowy Dzień Dziewczynek to święto, które zostało ustanowione w 2011 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Jego celem jest przybliżenie społeczeństwu szczególnych wyzwań, przed jakimi stoją dziewczyny na całym świecie. Przedszkolaki obchodziły to święto na wesoło. Koledzy wręczyli naszym małym damom upominki, złożyli życzenia i tradycyjnie zaśpiewali gromkie sto lat. W całym przedszkolu było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wszyscy świetnie się bawili. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane specjalnie na tę okazję zabawy i konkurencje. Chłopcy z ogromnym zaangażowaniem robili wszystko, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. Uśmiechy na twarzach przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkim dziewczynkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta!  :)

Data dodania: 2022-10-11 22:42:26
Data edycji: 2022-10-11 22:52:34