DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Przedszkolaki z Goliny Wielkiej również chciały podziękować w tym dniu swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. W ramach podziękowań dzieci przygotowały piękne występy, które nagrodzone zostały gromkimi brawami. Po części artystycznej pracownicy brali udział w teleturnieju "Jaka to melodia?", gdzie mogli popisać się znajomością dziecięcych przebojów. W grupie "Motylki" nastąpiło też uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka oraz Pasowanie na Czytelnika. Był to dzień pełen wrażeń! Dziękujemy :)

Data dodania: 2023-10-15 13:33:39
Data edycji: 2023-10-15 18:38:50