DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także by miło i bezpiecznie spędzały tu czas. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci, a także w wykonanych przez nie laurkach. Za udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Z całego serca pragniemy podziękować za wszystkie życzenia i ciepłe słowa płynące do nas od Rodziców, a przede wszystkim za szczere uśmiechy i uściski, którymi obdarowywały nas w tym wyjątkowym dniu nasi ukochani Wychowankowie!

Data dodania: 2022-10-17 21:02:30
Data edycji: 2022-10-17 21:05:45