DZIEŃ JABŁKA U PRZEDSZKOLAKÓW W GOLINIE WIELKIEJ

W środę 27 września w Przedszkolu w Golinie Wielkiej zapanował jabłkowy zawrót głowy! Każdą z sal opanowały jabłka pod różnymi postaciami! "Sówki" przygotowały kompoty z jabłek, "Biedronki" tarły jabłuszka, które panie kucharki wykorzystały do przygotowania pysznego ciasta, a "Motylki" poraz pierwszy w swoim życiu samodzielnie przygotowały sok z jabłek. Chętne dzieci mogły spróbować smaku suszonych jabłek. Wspólnie opisywaliśmy wygląd jabłek, ich kształt, kolor. Z chęcią sprawdziliśmy też co jabłuszko ukrywa w swoim wnętrzu. Nie zabrakło oczywiście zabaw ruchowych z wykorzystaniem jabłek, jabłkowych tańców oraz prac plastycznych. Dzięki uprzejmości rodziców Igi mieliśmy okazję z bliska zobaczyć sad z jabłkami. Serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2023-09-27 19:13:41
Data edycji: 2023-09-27 19:35:27