DZIEŃ KROPKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

W czwartek 15 września przedszkolaki z Goliny Wielkiej i Trzebosza świętowały MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło!  W każdej z grup opowiedziana została historia małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję.

Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej. Uczyliśmy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości. Podczas zajęć powstały też wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.

DZIEŃ KROPKI to radosne święto kreatywności – tego dnia uśmiech nie schodził z naszych twarzy!

Data dodania: 2022-09-17 16:08:07
Data edycji: 2022-09-18 20:00:37