DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU - Przedszkole w Trzeboszu z oddziałem w Golinie Wielkiej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

25 listopada na caÅ‚ym Å›wiecie obchodzony jest DzieÅ„ Pluszowego Misia. Zabawka ta od 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdÄ… szerokoÅ›ciÄ… geograficznÄ…, cieszÄ…c zarówno tych najmÅ‚odszych, jak i tych nieco starszych. NiesÅ‚abnÄ…ca popularność misiów nie dziwi chyba nikogo – w koÅ„cu każdy z nas miaÅ‚ w dzieciÅ„stwie pluszowego przyjaciela, pomagajÄ…cego przetrwać ciężkie chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymÅ› bardzo ważnym. W piÄ…tek wszystkie przedszkolaki przyniosÅ‚y do przedszkola swoje ukochane pluszaki. SpotkaÅ‚y siÄ™ misie maÅ‚e, Å›rednie i duże, brÄ…zowe, szare, niebieskie i biaÅ‚e, a każdy byÅ‚ kochany, uroczy i wyjÄ…tkowy. Dzieci poznaÅ‚y historiÄ™ powstania tych pluszaków. ByÅ‚y taÅ„ce przy misiowych piosenkach, karmienie misiów miodkiem, a także zÅ‚owionymi przez nas rybkami, zabawy ruchowe, zgadywanki oraz misiowe prace plastyczne.  Dzieci byÅ‚y szczęśliwe, że mogÅ‚y spÄ™dzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać i opowiedzieć o nich koleżankom i kolegom. Mamy nadziejÄ™, że to misiowe spotkanie zostanie w pamiÄ™ci dzieci na dÅ‚ugo.

Data dodania: 2022-11-25 18:06:12
Data edycji: 2022-11-26 17:53:05