DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W GRUPIE ''BIEDRONKI'' I ''MOTYLKI''

Bajki, baśnie zwłaszcza te czytane, ale też i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też wychowują. W piątek 3 listopada Przedszkolaki z grup "Biedronki" i "Motylki" z Goliny Wielkiej obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się za swoich ulubionych bajkowych bohaterów, bawiły się przy muzyce, kolorowały bajkowe obrazki, rozwiązywały bajkowe zagadki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie barwnych strojów!  Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych. Bajkowe przedpołudnie dało przedszkolakom wiele optymizmu i radości, a uśmiech na ich twarzach był najlepszym tego dowodem.

Data dodania: 2023-11-03 17:50:06
Data edycji: 2023-11-03 18:52:54