DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

Światowy Dzień Uśmiechu to radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października. Zabawy tego dnia miały każdego przedszkolaka wprawić w dobry nastrój i wywołać dużo uśmiechu na twarzy. Był to idealny moment, aby uświadomić dzieciom znaczenie optymistycznego podejścia do życia. Uśmiech nic nas nie kosztuje, a jednak bardzo wiele może znaczyć dla drugiego człowieka. Podczas zajęć przedszkolaki doskonaliły umiejętność rozpoznawania i nazywania uczuć, bawiły się przy piosenkach, brały udział w zabawach ruchowych. Dzieci z grupy "Biedronki" postanowiły wywołać uśmiech na twarzach wszystkich Pań rozdając "uśmiechy" oraz wesołe, własnoręcznie wykonane przez nich kwiaty. Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzy zawsze, nie tylko od święta. :)

Data dodania: 2023-10-07 17:36:31
Data edycji: 2023-10-07 17:51:58