DZIEŃ WARZYW I OWCÓW W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU - Przedszkole w Trzeboszu z oddziałem w Golinie Wielkiej

DZIEŃ WARZYW I OWCÓW W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

Jem owoce i jarzyny,

w nich mieszkajÄ… witaminy.

Po nich zdrowie, siłę mam

To jest pyszne, mówiÄ™ Wam!

W piÄ…tek 21. października Przedszkolaki z Trzebosza obchodziÅ‚y Åšwiatowy DzieÅ„ Owoców i Warzyw. Podczas zajęć dowiedzieliÅ›my siÄ™ jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw w naszej codziennej diecie. RozpoznawaliÅ›my wybrane smakoÅ‚yki po smaku i zapachu oraz klasyfikowaliÅ›my warzywa ze wzglÄ™du na kolor, ksztaÅ‚t. OdbyÅ‚a siÄ™ też oczywiÅ›cie degustacja tych witaminowych pysznoÅ›ci. ByÅ‚y najbardziej lubiane przez dzieci zabawy muzyczno-ruchowe. Bystrzaki wykonaÅ‚y przestrzenne prace plastyczne, natomiast PszczóÅ‚ki miaÅ‚y okazjÄ™ do zabaw z użyciem podÅ‚ogi interaktywnej. ByÅ‚o smacznie i zdrowo!

Data dodania: 2022-10-22 20:15:56
Data edycji: 2022-10-22 20:20:54