DZIEŃ WODY W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ - Przedszkole w Trzeboszu z oddziałem w Golinie Wielkiej

DZIEŃ WODY W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

W Å›rodÄ™ 22 marca wszystkie przedszkolaki w Gollinie Wielkiej obchodziÅ‚y Åšwiatowy DzieÅ„ Wody. W tym dniu wspólnie odkrywaliÅ›my tajemnice wody i jej znaczenie dla życia ludzi, roÅ›lin i zwierzÄ…t. Jak zawsze poÅ‚Ä…czyliÅ›my zajÄ™cia edukacyjne z rewelacyjnÄ… zabawÄ…. W trakcie zajęć uÅ›wiadomiliÅ›my sobie jak wielkie znaczenie ma woda w przyrodzie oraz zrozumieliÅ›my potrzebÄ™ jej oszczÄ™dzania. PoznawaliÅ›my wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ci wody zwÅ‚aszcza poprzez uczestniczenie w zabawach badawczych. ZajÄ™cia miaÅ‚y na celu rozwijanie zainteresowaÅ„ dzieci o otaczajÄ…cym je Å›wiecie oraz rozbudzenie poczucia odpowiedzialnoÅ›ci za istniejÄ…ce niewielkie zasoby wody pitnej.

Data dodania: 2023-03-22 16:12:20
Data edycji: 2023-03-26 15:14:42