GÓRA GROSZA - XXIII EDYCJA

1. listopada ruszyła kolejna edycja akcji Góra Grosza, w której nasze przedszkole uczestniczy już po raz kolejny. Celem jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale równie ważnym celem akcji jest też działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet od 1gr do 5zł, które wrzucać można do skarbonek w szatniach naszych przedszkoli do 28.02.2023r.                                                                                                        Zapraszamy do udziału - liczy się każdy grosz!

Data dodania: 2022-11-04 17:12:59
Data edycji: 2022-11-04 17:33:19