ILUZJE W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Odwiedziny prawdziwego magika to bez wątpienia wielka atrakcja. Ten niezwykły gość odwiedził nas w czwartek 12 stycznia. Iluzjonista przeniósł nas do tajemniczego świata magii i czarów. Przygoda z magią dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji i radości. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, ponieważ aktywnie uczestniczyły w  przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Każdy ochotnik otrzymał duże brawa od publiczności. Po przedstawieniu wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych zdolnościach naszego gościa i nadal zastanawiamy się, jak to było możliwe – pojawia się i znika. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

Data dodania: 2023-01-15 20:35:35
Data edycji: 2023-01-24 14:49:12