KONCERT MUZYCZNY W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

W piątek 27 stycznia w naszym przedszkolu mimo szarugi za oknem było bardzo barwnie i wesoło. Wszystko to za sprawą naszych gości, którzy wprowadzili nas w świat muzyki latynoskiej. Artyści zaprezentowali nam szereg znanych utworów, takich jak: "Cancion del Mariachi", "Despacito", "Bella ciao" czy "Bamboléo". Przedszkolaki miały okazję bliżej przyjrzeć się gitarze elektroakustycznej, gitarze basowej oraz poznać najbardziej intrygujący z zaprezentowanych instrumentów - cajon. Nasi goście przy okazji spotkania nauczyli dzieci kilku słów w języku hiszpańskim. Gorące rytmy muzyki latynoskiej, niezwykle barwny sposób prowadzenia koncertu, oryginalne instrumenty i wirtuozeria muzyków nie pozostawiły nikogo obojętnym. Cudowne połączenie nauki z zabawą! :)

Data dodania: 2023-01-27 19:45:26
Data edycji: 2023-01-28 20:33:04