KONKURS GŁOSKOMANII W GRUPIE ''TROPICIELE'' W GOLINIE WIELKIEJ

We wtorek 10. stycznia w grupie "Tropiciele" odbyła się I Edycja Konkursu Głoskomanii. Wszyscy uczestnicy spisali się rewelacyjnie. Dzieci miały do wyboru wyrazy składające się z dwóch, trzech, czterech lub pięciu głosek. Niektórzy próbowali swoich sił wybierając dłuższe wyrazy. "Tropiciele" sami decydowali, w której kategorii czują się pewnie. W jury zasiadły znane dzieciom panie - pani dyrektor Karolina Busza, pani Izabela Akaczonek oraz pani Stanisława Rosik. Podczas konkursu dwie dziewczynki okazały się bezkonkurencyjne - Nina oraz Nadia zdobyły jednakową liczbę punktów - tym samym otrzymując tytuł Mistrzyni Głoskowania. Ogromne brawa dla wszystkich uczestników za odwagę oraz podjęty trud rywalizacji. Gratulujemy!

Data dodania: 2023-01-11 16:57:43
Data edycji: 2023-01-17 18:33:21