MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

6 grudnia - w Mikołajki dzieci z przedszkola w Golinie Wielkiej mogły cieszyć się obecnością wyjątkowego gościa. Odwiedził nas sam Święty Mikołaj! Zaskoczył nas w czasie trwania próby i z chęcia obejrzał występ przedszkolaków z repertuarem Bożonarodzeniowych piosenek. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wręczał prezenty i sprawiał wrażenie, że nas bardzo dobrze zna. Dzieci zaprosiły go, by wpadł z wizytą również za rok oraz obiecały, że będą baaaaaardzo grzeczne. :)
Tuż przed wizytą Świętego Mikołaja przedszkolaki z grupy "Tropiciele" z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki i łańcuchy oraz światełka - w naszej sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo.

Data dodania: 2022-12-07 21:04:36
Data edycji: 2022-12-08 20:19:10