MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

6 grudnia na przedszkolaki z Trzebosza czekała miła niespodzianka – Święty Mikołaj zostawił dla nich słodkie prezenty. Próbowaliśmy go dogonić, żeby mu podziękować, ale niestety nam się nie udało. Usłyszeliśmy tylko jak dzwonkiem dawał reniferom znać, że pora lecieć dalej. Sprytny staruszek pędził już dalej, zanim się zorientowaliśmy. W związku z tym, dzieci postanowiły, że same wcielą się w Mikołaja – tylko spójrzcie na te brody! Mikołaj może być spokojny o swoich następców – chętnych nie brak. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Do "Pszczółek" przyszedł nie tylko Św. Mikołaj, ale rownież mamusie przedszkolaków. Razem robiliśmy jak najdłuższy łańcuch na choinkę. Udało się! Było wiele emocji i radości! Dziękujemy Mamusie! Bez Was nie dalibyśmy rady! „Bystrzaki” wraz z panią ubierały choinkę i dekorowały salę. Nie zabrakło też wspólnych zabaw, śpiewów i tańców przy piosenkach świątecznych. Wszystko to sprawiło, że klimat świąt na dobre zawitał w przedszkolu.

Data dodania: 2022-12-07 20:49:49
Data edycji: 2022-12-09 18:14:45