''MISIOWE WIADOMOŚCI'' Z BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ W BOJANOWIE

W poniedziałek 14 listopada przedszkolaki z Trzebosza gościły u siebie Panią Agnieszkę i Panią Aldonę z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bojanowie. Tym razem Panie zaprezentowały dzieciom TEATRZYK KAMISHIBAI. Każde dziecko na pewno posiada swojego ukochanego pluszowego misia, ale czy wiedzą, gdzie mieszkają prawdziwe misie, co lubią jeść i jakie mają zwyczaje? Teraz już z pewnością tak! Informacje i ciekawostki o niedźwiedziu brunatnym żyjącym w polskich górach oraz kilku innych popularnych miśkach z różnych stron świata bardzo zaciekawiły dzieci oraz stały się powodem do długich dyskusji. Nie zabrakło też zabaw z kolorami i Misiem Uszatkiem oraz treningu liczenia z misiem w roli głównej. Na koniec dzieci wykonały piękne, kolorowe, papierowe misie, które zdobią naszą salę i czekają na swoje święto, które już 25 listopada. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i czas spędzony w miłej atmosferze!

Panie z Biblioteki zapraszają wszystkie przedszkolaki wraz z opiekunami na BAJKOWE SOBOTY W BIBLIOTECE - wspólne oglądanie bajek odbywa się  w soboty od godziny 10 do 12. :)

Data dodania: 2022-11-14 22:01:30
Data edycji: 2022-11-15 21:29:11