ODWIEDZINY PANI PIELĘGNIARKI W GRUPIE ''BYSTRZAKI''

12 maja do "Bystrzaków" przyjechała pani Angelina Szydłowska - pielęgniarka oraz higienistka szkolna. Podczas spotkania dzieci utrwaliły sobie, co to jest higiena własna oraz jak o nią dbać. Dodatkowo poprosiliśmy o zapoznanie z tematem wszawicy, który realizujemy w ramach projektu "Mamo, Tato, co Wy na to?". Prezentacje były pięknie zobrazowane i ciekawe, co pomogło dzieciom zapamiętać wiele szczegółów.  Na zakończenie "Bystrzaki" mogły z bliska zobaczyć i dotknąć strzykawki, a nawet wenflon (który okazał się nie być taki straszny), a także bandaże i specjalistyczne plastry. Dzieci mogły też nawzajem osłuchiwać się za pomocą stetoskopu, co przyniosło mnóstwo frajdy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Data dodania: 2023-05-12 21:49:58
Data edycji: 2023-05-17 22:10:13