ODWIEDZINY ''TROPICIELI'' W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA W GOLINIE WIELKIEJ

Dla większości Tropicieli ten tydzień jest ich ostatnim tygodniem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,  21 czerwca dzieci wraz z paniami  udały się z wizytą  do Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej. Przedszkolaki zostały bardzo miło i serdecznie przyjęte przez panią Jolę, trzecioklasistów oraz ich wychowawczynię - panią Martę. Mnóstwo radości wywołały też spotkania z rodzeństwem oraz koleżankami i kolegami z podwórka. Starsi koledzy pokazali jak wyglądają sale lekcyjne, sala gimnastyczna, sekretariat oraz szkolna biblioteka. Dzieci zasiadły w sali, której próg już od września będą przekraczać niemal codziennie. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im adaptację w nowym miejscu. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie! :)

Data dodania: 2023-06-21 18:48:48
Data edycji: 2023-06-21 19:02:41