ODWIEDZINY W GOSPODARSTWIE W GOLINIE WIELKIEJ

Przedszkolaki z Goliny Wielkiej udały się z wizytą do gospodarstwa rolnego w Golinie Wielkiej. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z ciekawą pracą rolnika i wiejskim gospodarstwem, a przez to kształtowanie szacunku do ciężkiej pracy i otaczającej przyrody, z której można czerpać wiele korzyści. Przedszkolaki zwiedzały gospodarstwo rolne, dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt, uprawie roli, jak również widziały różne hodowlane zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Dzięki takiej obserwacji zwierząt na żywo, dzieci łatwiej przyswoiły sobie wiedzę o nich. A co najważniejsze miały możliwość bezpośredniego spotkania się ze zwierzętami, co z pewnością było dla nich niezapomnianym przeżyciem.

DZIĘKUJEMY!

Data dodania: 2022-06-19 10:34:20