OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

"Moi Drodzy, rzecz jest taka,

mamy dziś Dzień Przedszkolaka!

NAJLEPSZEGO PRZEDSZKOLAKI!

I dziewczyny i chłopaki.

Zdrowia, szczęścia Wam życzymy,

'sto lat, sto lat' - zanucimy.

Niech Wam zawsze słońce świeci,

Cudowności - NASZE DZIECI!"

- Monika Czaik-Nowicka

20 września to bardzo ważna data dla przedszkolaków w całej Polsce. To właśnie tego dnia świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to, ustanowione w 2013 roku, ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz popularyzację wychowania przedszkolnego.

Dziś po raz kolejny mieliśmy okazję celebrować wspólnie ten ważny dzień. Od samego rana na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wszystkie przedszkolaki zaproszone zostały do wspólnej zabawy z chustą animacyjną, pląsów przy ulubionej muzyce czy do udziału w konkursach. Uśmiech na twarzach dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. Dzień Przedszkolaka  upłynął nam wszystkim pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu a zwieńczony został pamiątkowymi zdjęciami i słodkim poczęstunkiem. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.

Data dodania: 2022-09-20 22:34:46
Data edycji: 2022-09-21 16:39:15