PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE ''PSZCZÓŁKI''

W poniedziałek 28 listopada br. w Przedszkolu w Trzeboszu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy "Pszczółki".  Nasze nowo przyjęte przedszkolaki wzorowo wykonały wszystkie zadania przygotowane specjalnie dla nich przez starszych kolegów, którzy wcielili się w rolę członków jury. Udowodnili, że potrafią pięknie zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wiersz, zatańczyć, wykazać się ważnymi wiadomościami, policzyć oraz wykazać się bardzo dobrą sprawnością fizyczną. Jury zgodnie stwierdziło, że ich koledzy w pełni zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Następnie odbyło się ślubowanie, po czym nasza Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszyscy  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!

Data dodania: 2022-11-28 18:23:12
Data edycji: 2022-12-02 20:06:16