POWITANIE WIOSNY W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

21 marca dzieci z Przedszkola w Golinie Wielkiej wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie powitania upragnionej wiosny. Przygotowania do tego szczególnego dnia rozpoczęły się już nieco wcześniej poprzez naukę piosenek, wierszyków oraz przygotowanie dekoracji w salach. Najbardziej wyczekiwaną częścią tego dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci ze śpiewem na ustach radośnie maszerowały z marzanną w wiosennym korowodzie wyrażając tym samym swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Przedszkolaki stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy, dając tym samym więcej okazji do przebywania na świeżym powietrzu.

Data dodania: 2023-03-21 19:43:42
Data edycji: 2023-03-21 21:36:16