POŻEGNANIE ''SÓWEK'' Z GOLINY WIELKIEJ

„W serduszkach naszych pamięć  tkwi o dniach spędzonych tutaj. Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych, ciepłych murach.W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i powolutku, cicho, już opuszczamy Was...”

W piątek 24 czerwca 2022r. w Przedszkolu w Golinie Wielkiej odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Tego dnia dzieci z grupy "Sówek" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także z kolegami oraz koleżankami z młodszych grup. Uroczystość rozpoczęło krótkie przemówienie wychowawcy grupy. Następnie swoje umiejętności wokalne oraz taneczne zaprezentowały dzieci z grupy "Wiewiórek" dziękując tym samym w imieniu wszystkich przedszkolaków za spędzone wspólnie z sześciolatkami chwile. Po tym występie nadszedł czas na część artystyczną w wykonaniu "Sówek". Dzieci poraz ostatni miały okazję poprzez wiersze, piosenki oraz tańce podziękować wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Do ostatniego tańca w kole sześciolatki zaprosiły wszystkie panie. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swoje piękne występy wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i wspólnie z wychowawcą wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe zdjęcia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie.

Wszystkim przedszkolakom życzymy słonecznych, pełnych atrakcji i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Wam, kochani absolwenci - dziś, kiedy nadszedł czas rozstania, życzymy wiary w siebie oraz odwagi. Odnajdujcie własne ścieżki i bądźcie szczęśliwi, gdziekolwiek Was w przyszłości nogi poniosą.

Data dodania: 2022-07-08 09:12:26
Data edycji: 2022-07-08 09:14:12