PRZEDSZKOLAKI Z TRZEBOSZA Z WIZYTĄ W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BOJANOWIE

2 marca Przedszkolaki z Trzebosza wybrały się autobusem do Bojanowa do biblioteki. Panie bibliotekarki bardzo miło nas przywitały. Naszym oczom ukazały się tysiące książek! Najpierw zobaczyliśmy gdzie wypożyczyć można książki i w jaki sposób zapisać się do biblioteki, a następnie odwiedziliśmy kącik Małego Czytelnika. Dowiedzieliśmy się też, że w bibliotece można również pobawić się, porysować a nawet skorzystać z komputera! Kiedy przeszliśmy do czytelni Panie przygotowały dla nas zabawy i każdy mógł stworzyć dla siebie piękną zakładkę. To był wspaniały wyjazd! Mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy!

Data dodania: 2023-03-04 13:11:34
Data edycji: 2023-03-04 13:12:57