SPOTKANIE Z POLICJANTEM W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

W poniedziałek 11 września br. przedszkolaki z oddziału z Goliny Wielkiej miały okazję spotkać się z policjantami: asp.sztab. Katarzyną Łacinnik oraz sierż. sztab. Bartoszem Janasikem. Spotkanie to było doskonałą okazją, aby przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na ulicy. Wspólnie z naszymi gośćmi udaliśmy się na pobliskie przejście dla pieszych gdzie po przypomnieniu zasad poruszania się i omówieniu oznakowań przejścia dla pieszych i podstawowych znaków, pod nadzorem funkcjonariuszy prawidłowo przechodziliśmy na drugą stronę jezdni. Akcja spotkała się z życzliwością kierowców, który zatrzymywali się przed przejściem i pozdrawiali dzieci uczące się jak korzystać z drogi. Nasi goście pożegnali nas włączając sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie, co bardzo spodobało się przedszkolakom. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny!

Data dodania: 2023-09-12 17:40:42
Data edycji: 2023-09-15 17:40:53