SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

4 kwietnia 2023r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna" organizowany przez Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie. Jury w składzie: Burmistrz Bojanowa - pan Maciej Dubiel, Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bojanowie - Aldona Łuczak oraz dziennikarka i redaktorka Rawicz24 - Pani Joanna Miśkowiak miało bardzo trudne zadanie. Wszystkie prace okazały się estetycznie wykonane, pomysłowe i przepiękne. Jury doceniło nowatorskie techniki, estetykę wykonania, nawiązanie do tradycji wielkanocnych oraz nawiązanie do gminy Bojanowo. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom biorącym udział w konkursie!

Szczególne gratulacje składamy Olkowi z grupy "Tropiciele" za zajęcia pierwszego miejsca, Nikodemowi z grupy "Serduszka" za zajęcia trzeciego miejsca, Julce z grupy "Pszczółki" za zdobycie wyróżnienia oraz Kubie z grupy "Pszczółki" za zdobycie największej liczby polubień facebookowych.

Data dodania: 2023-04-06 12:27:21
Data edycji: 2023-04-06 12:52:25