UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA PRZEZ DZIECI Z GRUPY ''BYSTRZAKI''

W piątek 16 czerwca br. w Trzeboszu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny. W przygotowanie uroczystości "Bystrzaki" włożyły wiele pracy, a wszyscy obecni goście docenili ich trud gromkimi brawami. Po części artystycznej Pani Dyrektor pożegnała wychowanków życząc dzieciom wielu sukcesów w szkole oraz wręczając dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Dzień był pełen wzruszeń, lecz na osłodę zakończony słodkim poczęstunkiem. Przedszkolaki po uroczystości mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za współpracę, za wszelkie działania wspierające nasze przedszkole, za zrozumienie oraz zaangażowanie.

Data dodania: 2023-06-22 19:38:05
Data edycji: 2023-07-10 20:25:51