UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA PRZEZ DZIECI Z GRUPY ''TROPICIELE''

16 czerwca br. w Tarchalinie odbyła się Uroczystość Pożegnania Przedszkola przez dzieci z grupy "Tropiciele". W tym  ważnym dla dzieci wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście: pan burmistrz Maciej Dubiel, pani dyrektor Karolina Busza, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola i rodzice. Swój występ dzieci rozpoczęły od tradycyjnego poloneza. "Tropiciele" zaprezentowali przepiękny program artystyczny bogaty w liczne wiersze, piosenki i układy choreograficzne. Nie zabrakło podziękowań dla pracowników przedszkola oraz rodziców. Pani Dyrektor wspólnie z wychowawczynią grupy wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, pamiątkowe zdjęcia oraz upominki. Wielu osobom towarzyszyło wzruszenie, czego dowodem były płynące ukradkiem łzy. Na zakończenie wszyscy wspólnie z zaproszonymi gośćmi bawiliśmy się w rytmie znanych przebojów podczas zabaw.

Dziękujemy wam kochane Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście,

za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od Was nauczyć przez te lata.

Drodzy rodzice - gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci i dziękujemy za Wasze zaangażowanie i owocną współpracę.

Życzymy Wam pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości,

a Wam drogie dzieci życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji oraz wielu sukcesów w szkole.

Data dodania: 2023-06-22 20:22:40
Data edycji: 2023-07-10 20:31:57