WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU W TRZEBOSZU

14 lutego w Przedszkolu w Trzeboszu był prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni – w tym dniu dzieci obchodziły Walentynki. W swoich salach przedszkolaki wzięły udział w zabawach z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne. Nie zabrakło oczywiście spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Dzieci wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom, koleżankom lub rodzicom. Przedszkolaki chętnie dzieliły się swoimi  pomysłami kogo można kochać, co to znaczy 'kochać'  i jak można to pokazać drugiej osobie. Przez cały dzień dzieci zachęcane były do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu, a także rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej.

Data dodania: 2023-02-14 23:24:55
Data edycji: 2023-02-16 18:23:26