WIZYTA TRZECIOKLASISTÓW W PRZEDSZKOLU W GOLINIE WIELKIEJ

W środę 31 maja przedszkolaków z Goliny Wielkiej odwiedzili wyjątkowi goście - uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej. Trzecioklasiści zaprezentowali teatrzyk ekologiczny o zwierzętach morskich, po czym nastąpiła część warsztatowa. Nasi goście wcielili się w rolę nauczycieli - proponowali różne ciekawe zadania oraz instruowali przedszkolaków wykonujących prace plastyczne. Powstały piękne rybki oraz meduzy, które zdobią teraz nasze szatnie. Po pracy dzieci miały okazję poznać bliżej nowych kolegów i koleżanki, porozmawiać z nimi oraz pobawić się wspólnie zabawkami. Uczniowie, którzy są absolwentami naszego przedszkola z sentymentem wspominali małe krzesełka i stoliki, a przede wszystkim zabawki. Wszystkim trzecioklasistom oraz ich paniom bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny, miło spędzony czas oraz atrakcje.

Data dodania: 2023-05-31 20:29:50
Data edycji: 2023-06-02 17:52:33