WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW Z TRZEBOSZA

14 czerwca PSZCZÓŁKI i BYSTRZAKI z Przedszkola w Trzeboszu pojechały autokarem na wycieczkę do Lubina. Zaczęliśmy od odwiedzin w Straży Pożarnej na zaproszenie strażaka Pana Piotra. Mogliśmy z bliska obejrzeć wóz strażacki, sprzęt potrzebny do gaszenia pożaru, wyposażenie wozu i samego strażaka. Gasiliśmy też pożar wodą z węża, byliśmy świadkami próbnego alarmu i "zjazdu" strażaków. Po podziękowaniach udaliśmy się spacerem do Ogrodu Zoologicznego ZOOLUBIN. Widzieliśmy wiele różnorodnych ptaków. Najbardziej zachwycił nas paw z rozłożonym ogonem. Były również sylwety przeogromnych dinozaurów i zwierząt prehistorycznych! Na koniec pobytu były zabawy na placu zabaw. Po posiłku wróciliśmy pełni wrażeń do przedszkola. Pogoda i humor nam dopisały przez całą wycieczkę! To były niesamowite przeżycia!

Data dodania: 2023-06-14 15:12:49
Data edycji: 2023-06-18 21:52:14